česky english

Tvorba software na zakázku

Tvorba software je velmi specifickou službou. Společnost Lukáš Pitka - počítačové a IT poradenství není specializovaná na tvorbu aplikací, proto není v našich silách vytvářet rozsáhlé, komplexní aplikace. Pod pojmem tvorba software v našem podání si spíše můžete představit tvorbu aplikací určených na přesně daný účel. Jedná se o aplikace spíše menšího rozsahu, ale z podstaty jejich specifičnosti není možno použít aplikaci již existující.

Pokud bude Vámi požadovaná aplikace již existovat, nebudeme Vám v žádném případě nutit tvorbu aplikace speciální, námi vytvořené. Prosazujeme heslo, že pokud je něco již vymyšleno a funguje to, netvořit to znovu.

Používané technologie

Používané programovací jazyky:

  • C++ - pro tvorbu GUI (grafického uživatelského rozhraní) pak knihovny WinAPI, MFC
  • Java, pro desktopové aplikace J2SE, pro mobilní aplikace J2ME
  • Object Pascal - Delphi
  • C#

Používané databázové platformy:

  • MS Access
  • MySQL
  • Oracle

Ceny

Z podstaty služby není možno říci nějakou přesnou částku za vývoj software aplikace. Proto budou jednotlivé aplikace oceňovány individuálně nejen podle rozsahu, ale také podle složitosti vývoje, použitých technologií atd.

Prodej již existujícího software

Pro zákazníka můžeme zprostředkovat koupi určitého SW produktu a jeho následnou instalaci a konfiguraci. Můžeme také pomoci při rozhodování, jaký SW je pro vaši organizaci či domácnost nejlepší či cenově nejvýhodnější.

Jsme schopni nainstalovat a následně nakonfigurovat téměř jakýkoli software. Zákazníci nejčastěji požadují instalaci a konfiguraci operačních systémů, z nichž nejpoužívanější je Microsoft Windows XP, v serverové oblasti Microsoft Windows 2003 Server.

Zabýváme se také poradenstvím v oblasti software a konzultacemi.