česky english

SEO - optimalizace www stránek pro vyhledávače

SEO (Search Engine Optimization - optimalizace pro vyhledávače představuje postup, jehož cílem je zviditelnit www stránky u vyhledávacích strojů (např. Google, Seznam Fulltext atd.). Cílem SEO je dosáhnout co nejlepšího umístění stránky při vyhledávání určitého slova nebo slovního spojení.

Nevýhodou optimalizace stránek pro vyhledávače - SEO - je nezaručený výsledek, nebo dlouhé časové období na projevení nějakých změn. Optimalizace www stránek pro vyhledávače SEO je neustálý proces - stránky zlepšuje i konkurence, je nutné SEO neustále vylepšovat.

Naopak výhodou SEO je, že může přinést značné zvýšení návštvnosti Vašeho webu a tím oslovení většího počtu potenciálních zákazníků.

Ceny SEO optimalizace

SEO neboli optimalizace www stránek pro vyhledávače je proces časově náročný, jehož výsledky se neobjeví ihned, ale závisí značnou měrou na jednotlivých vyhledávačích. Proto není možné určit jednotnou sazbu, záleží na rozsahu webu, na potenciálních klíčových slovech atd. Pro vytvoření cenové nabídky je tedy potřeba znát určité informace. Proto nás prosím kontaktujte, pokud byste měli zájem o zpracování cenové nabídky z oblasti SEO.