česky english

Konzultace v oblasti počítačů a IT

Vítejte u společnosti Lukáš Pitka - IT poradenství. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní servis v oblasti informačních technologií, tj. v oblasti nepostradatelné pro jakoukoli činnost v dnešní době. Rádi Vám pomůžeme s jakýmkoli problémem, který Vás trápí, poskytujeme služby jednotlivcům i společnostem.

Hlavním záměrem společnosti je spokojený zákazník, který i díky našemu přispění zvýšil efektivitu svých činností.

Nabízené služby - od instalace operačního systému přes webdesign po IT konzultace

Naše společnost nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb pokrývající téměř celou oblast IT. Tyto služby jsou převážně konzultantské povahy, tj. zahrnují jakýsi návod, popř. doporučení jak vyřešit nějaký problém. Většinu těchto formulovaných řešení následně provádíme i v praxi.

Veškeré služby nabízíme ve dvou jazycích - v češtině a angličtině. Ani zahraniční zákazník tedy není ochuzen o možnost spolupráce a nemusí si najímat zprostředkující osobu, ale může komunikovat přímo s některým z našich pracovníků.

Vybrané služby:

  • Tvorba www prezentace či stránek pro domácí využití, firemní webdesign
  • IT konzultace, počítačové poradenství - obecně o možnostech využití IT/ICT ve Vaší společnosti
  • Návrh síťových řešení, konzultace v oblasti počítačových sítí, správa sítí
  • Softwarová a hardwarová řešení, konzultace a poradenství v oblasti hardware a software
  • Správa a údržba software a hardware ve Vaší organizaci či domácnosti
  • Firemní design - tvorba designu firemních dokumentů, sladění www stránek s firemním designem
  • Tvorba software na zakázku

Uvedený výčet je pouze zlomkem z celkového portfolia nabízených služeb. Pro více informací o námi nabízených službách přejděte na záložku služby. Pokud si přejete vidět některé naše práce z oblasti www prezentací, webdesignu či firemního designu, přejděte na stránky s referencemi.

Lokality působení - Praha, Vysočina, Žďár nad Sázavou

Naše společnost působí ve dvou lokalitách. První lokalitou je hlavní město Praha, druhou oblastí, ve které naše společnost působí je okres Žďár nad Sázavou, resp. celý kraj Vysočina. V případě, že budete mít o naše služby zájem, můžete nás kontaktovat. Kontaktní informace zde.

Naši lidé

Pracovníci naší společnosti jsou obeznámeni s běžnými problémy, kterým může jednotlivec i firma v oblasti informačních technologií čelit. Jejich zkušenosti jsou založeny na silných teoretických základech podpořených praxí v oboru. Doufáme, že jejich služby shledáte přínosnými, neboť se snažíme podávat pouze špičkové výkony.